image

У Закарпатській ОДА розповіли про нові умови перетину держкордону з Угорщиною

Від сьогодні вступають в дію нові правила перетину кордону з Угорщиною

Як ми повідомляли, уряд Угорщини напередодні попередив, що обмежить право перетину держкордону для громадян країн з червоної зони поширення коронавірусної інфекції.

І ось сьогодні ці правила вступили в силу. 

Угорщина, у залежності від рівня коронавірусної епідемії, класифікує країни на три категорії - червону, жовту та зелену.

Громадяни Угорщини можуть в'їхати з країни, позначеної зеленим кольором, без контролю. В’їжджаючи з країни, позначеної жовтим або червоним кольором, вони піддаються медичній перевірці і повинні пройти карантин протягом 14 днів. Винятком є випадок, якщо на кордоні будуть надані два достовірні негативні тести (між ними має бути часовий відрізок 48 годин) і не давніші, ніж за останні 5 днів.

Що стосується іноземців, то з країн, позначених жовтим кольором, вони можуть в'їхати за тих же умов, що й угорські громадяни, а з країн, позначених червоним кольором, в’їзд заборонений.

Болгарія, Португалія, Румунія та Швеція належать до жовтої категорії, а також Великобританія, Норвегія, Росія, Сербія, Японія, Китай та США.

Серед червоних країн - Албанія, Боснія та Герцеговина, Білорусь, Косово, Північна Македонія, Молдова, Чорногорія та Україна.

Списки країн переглядатимуть щосереди і вноситимуть у них корективи.

Транзит через країну дозволений, - пояснили в Закарпатській ОДА. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com