image

У кількох районах Закарпаття триває ремонт доріг місцевого значення

Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, на автошляху О 070602 Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля підрядна організація працює в селі Нересниця на Тячівщині. Тут влаштовують вирівнювальний шар з асфальтобетону.

«Водночас продовжується ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино. У Хустському районі між селами Мерешор та Вільшани дорожники розчищають кювети, працюють над виправленням профілю основи з додаванням нового щебеневого матеріалу», – прокоментував Мирослав Білецький.

На Мукачівщині ремонтні роботи тривають між селами Зубівка та Новоселиця на дорозі С 070721 Ділок – Станове – Яблунів. На цьому відрізку здійснюють фрезування покриття. Наступний етап – влаштування вирівнювального шару асфальтобетону.

Крім того, як зазначив перший заступник голови ОВА, в Ужгородському районі продовжують влаштовувати вирівнювальний шар асфальтобетону та проводити ямковий ремонт між селами Есень та Саловка в межах автодороги О 070160 Горонглаб – Саловка – Червоне.

Між селами Свобода і Бакош на Берегівщині на автодорозі С 070118 Великий Бакош – Малий Бакош укладають щебеневу основу. Опісля ж тут влаштують вирівнювальний шар асфальтобетону.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com