У машину, яка везла тіло закарпатського майора Постолакі, влучив снаряд

У машину «Урал», яка везла тіла загиблих в Дебальцево українських вояків, серед яких було і тіло майора Віталія Постолакі, влучив снаряд бойовиків.

Про це у себе на сторінці Facebook повідомив товариш Віталія Постолакі журналіст Павло Федака.

«Стало відомо про місце повторної загибелі майора Віталія Постолакі. За свідченням військовослужбовців 128-ї бригади снаряд влучив у автомобіль "Урал", який вивозив тіла загиблих захисників Дебальцева. Це сталося поблизу населеного пункту Новогригорьєвка Артемівського району Донецької області. У вантажівці знаходилися тіла 12 військових, в тому числі і майора Віталія Постолакі. Наразі йде пошук тіл загиблих і переговори про вивіз їх у зону контрольовану українською армією, -- повідомив Павло Федака.

Нагадаємо, що ще 13-го лютого, близько 14.00 в районі Дебальцево в результаті бою за базовий табір 128 бригади загинули 8 українських героїів. Серед них начальник розвідки 128 ОГПБ майор Віталій Постолакі.

Тіло майора тривалий час не могли знайти і відправити до Ужгорода.

«Невтішна інформація про долю майора 128-ї бригади Віталія Постолакі. Військовослужбовці його підрозділу інформують, що їм не вдалося вночі вивезти з оточення тіло Віталія, така доля спіткала і багатьох інших бійців бригади», -- писав Павло Федака раніше.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com