image

У мера Мукачева три елітних автомобіля

Мер Мукачева Андрій Балога оприлюнив декларацію про доходи за минулий рік

Син нардепа Віктора Балоги, мер Мукачева Андрій Балога оприлюднив у соцмережах свою декларацію про доходи за минулий рік.

"Мені нема, що приховувати. Окрім, звісно ж, персональних даних;) Тому ось моя декларація за 2015 рік. Кому цікаво – запрошую ознайомитися", - написав Балога-молодший.

Якщо глянути на сукупний дохід Андрія Балоги та його родини, то за минулий рік дохід самого Андрія склав 6 мільйонів 142 тисячі гривень, із яких лише 92 тисячі заробітна плата. А дохід його дружини Едіти склав майже 110 мільйонів гривень, із яких лише 22 тисячі складає заробітна плата. 

 Андрій Балога також отримав 56 мільйонів гривень дивідендів і щось продав за 350 тисяч гривень. А дружина Балоги-молодшого Едіта отримала в подарунок 10 мільйонів гривень і 780 тисяч гривень доходу з підприємницької діяльності.

Окрім того, у Андрія Балоги є п'ять земельних ділянок загальним об'ємом майже 15 тисяч квадратних метрів, а також будинок на 314 квадратних метрів і 500 квадратних метрів ще якогось нерухомого майна.

Автопарк Андрія Балоги складається із трьох автомобілів елітного класу: Land Rover (2008), AUDI-8 (2011), Mercedes Benz S350 (2015). Окрім того, є ще два якісь причепи. 

Ну і нарешті, Андрій Балога на рахунках в банках має всього 185 тисяч гривень, а от статутний капітал у підприємствах та товариствах Балоги-молодшого становить 10 мільйонів гривень.

Як відомо, дружиною Андрія Балоги є Едіта Гелетей - дочка екс-заступника глави  УМВС в Закарпатській області, а нині заступника глави СБУ в Закарпатті Володимира Гелетея, та племінниця екс-міністра оборони України та начальника Управління Держохорони Валерія Гелетея.

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com