image

У нового автобуса в Ужгороді виникли проблеми. Буде їздити не на всіх маршрутах

Як можна оцінити тестові поїздки великогабаритного автобуса "Електрон" в Ужгороді

Більшість відгуків після тестових поїздок автобусом "Електрон" в Ужгороді протягом вихідних днів - позитивні. Автобус комфортабельний, у ньому багато місця (33 сидячі місця і понад 60 стоячих) і навіть стоячи їхати зручно. Їде тихо, у ньому чисто.

Зрозуміло, що тихо і чисто - це явища тимчасові, бо транспорт у нашому місті має здатність розбиватися на наших дорогах, а багато пасажирів чистоту приведуть у бруд також у короткі терміни.

Але виявили суттєві мінуси. Автобус досить добре долає повороти, однак не може проїхати під мостами, тому поїздка, до прикладу, на ринок "Краснодонців" може здійснюватися лише через вулицю Верещагіна. Окрім того, не відомо, чи зможе такий великогабаритний автобус подолати гору на БАМ в зимовий період по засніженій дорозі. 

А ще у нас всі зупинки адаптовані виключно для малих маршруток. Вони є короткими для посадки пасажирів у довгий автобус. Тобто передні, або задні двері автобуса вже будуть далеко за межами платформ для посадки-висадки пасажирів. А за межами таких платформ у нас або вже калюжі, клумби, або просто припарковані приватні автомобілі. Тому владі потрібно буде потурбуватися про розширення автобусних зупинок, а це не так просто.

Тим не менше, радує, що почалася реформа з пасажирськими перевезеннями, бо Мукачево у цьому плані давно обігнало Ужгород.

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com