image

У новопризначеного начальника Закарпатської митниці Миколи Пожо, правоохоронці проводять обшуки

У телеграм-каналі Держмитслужба повідомляється про обшуки в перший робочий день нового очільника Закарпатської митниці Миколи Пожо. Обшуки проводять за місцем його проживання і в адмінбудівлі Закарпатської митниці Держмитслужби на вулиці Собранецькій, 20, в Ужгороді. Зокрема в кабінеті нового начальника та заступників.

Також, ДБР проводить слідчі дії й у відстороненого начальника митниці Михайла Товта. Заходи проводяться в рамках кримінального провадження по факту випуску у вільний обіг товарів посадовими особами митного поста “Мукачево” Закарпатської митниці без проведення належних форм митного контролю, а також свідомого обрання керівником митного органу (за наявності орієнтування правоохоронців) обсягу контролю, не достатнього для забезпечення дотримання законодавства з питань митної справи, що завдає шкоди державі у вигляді несплачених митних платежів.

У ході переогляду на митному посту "Мукачево" Закарпатської митниці, ДБР було виявлено, що вантаж на 90% відрізняється від заявлених цементу, скотчу, пласмасових профілів тощо.

Як ми раніше повідомляли, учора було призначено в.о. начальника Закарпатської митниці Миколу Пожо.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com