image

Уряд спрямував додаткові кошти на фінансування одного з проєктів аеропорту «Ужгород»

На засіданні Кабінету Міністрів України підтримали спрямування додаткового фінансування одного з проєктів, пов’язаних із реконструкцією Міжнародного аеропорту «Ужгород». Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«30 млн грн Уряд додатково спрямував на проєкт капітального ремонту покриття місць стоянок повітряних суден аеродрому "Ужгород", – прокоментував перший заступник очільника краю.

За його словами, ще влітку для реалізації цього проєкту область отримала 17 млн грн у вигляді субвенції з Державного бюджету. Таким чином, загальний обсяг фінансування капітального ремонту покриття місць стоянок повітряних суден ужгородського летовища склав 47 млн грн. Найближчими днями ці кошти спрямують відповідно до їх цільового призначення.

«Цьогоріч нам вже вдалося реалізувати проєкти капітального ремонту асфальтобетонного покриття руліжної доріжки, розширення і ремонту покриття перону в аеропорті "Ужгород". Разом із директором Міжнародного аеропорту "Ужгород" Олегом Коцюбою і підрядником обговорили терміни і якість виконаних робіт. Крім того, йшлося про перспективу реалізації інших проєктів у межах летовища: будівництво нового аеровокзалу та аварійно-рятувальної станції летовища. Зараз уже оголошені конкурси для виготовлення проєктів на ці два об’єкти», – зазначив Мирослав Білецький.

Розвиток авіаруху та аеропортів, зокрема й Міжнародного аеропорту «Ужгород», – це питання, яке перебуває під особливим контролем Глави держави. До того ж до поки що єдиного летовища в області ведуть дороги, які відновлюють у межах національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com