image

Ужгородці найменше в Україні схвалюють діяльність мера

Ужгородці серед обласних центрів України найменше схвалюють діяльність мера

Про це свідчить соціологічне  муніципальне опитування, проведене Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту.

Ужгород виявився єдиним обласним центром, жоден із опитаних якого не сказав, що повністю схвалює діяльність мера. Лише 19% опитаних сказали, що швидше схвалюють діяльність мера.

При цьому аж 57% опитаних ужгородців сказали, що швидше не схвалюють діяльність мера, а ще 12% відповіли, що зовсім не схвалюють діяльність мера. 11% ужгородців важко було відповісти на це запитання.

При цьому майже ідентичні цифри у ставленні ужгородців до діяльності виконкому і міської ради Ужгорода.

Чому ужгородці так погано ставляться до міської влади, стає зрозумілим після відповідей на інші запитання соціологічного опитування.

Найгірше в Україні ставлення ужгородців до комунальних підприємств міста. Ніхто не відповів, що цілком схвалює діяльність комунальних підприємств і лише 4% відповіли, що скоріше схвалюють їх діяльність. При цьому 65% сказали, що швидше не схвалюють діяльність комунальних підприємств і ще 25% сказали, що зовсім не схвалюють їх діяльність. 6% вагалися з відповіддю.

Окрім того, ужгородців не влаштовують тротуари в місті. За цим показником ми на останньому місці в Україні. Ніхто з ужгородців не сказав, що в місті відмінні тротуари і лише 3% сказали, що тротуари добрі. При цьому 43% опитаних сказали, що тротуари середні, 35% - погані і ще 18% - жахливі.

На останньому місці в Україні ужгородці і в ставленні до…каналізації. Ніхто з опитаних не сказав, що каналізація в Ужгороді відмінна. Лише 8% сказали, що ситуація добра, 62% - середня, 24% - погана і 5% - жахлива.

Найгірше в Україні в ужгородців ставлення до громадського транспорту.  Ніхто з опитаних не сказав, що ситуація з громадським транспортом в місті відмінна і лише 4% сказали, що ситуація добра. 49% відповіли, що ситуація середня, 43% - погана і 4% - жахлива.

Читайте також: Скільки заробить родина мера Ужгорода на маршрутних перевезеннях

На передостанньому місці в Україні ставлення ужгородців до доріг в місті. Ніхто не сказав, що дороги відмінні, лише 1% опитаних сказав, що дороги добрі, а 12% відповіли, що стан доріг середній. При цьому 48% опитаних відповіли, що дороги в місті погані і ще 39% сказали, що дороги жахливі.

Ну і нарешті, на останньому місці в Україні ужгородці у ставленні до водопостачання. При цьому лише 2% відповіли, що водопостачання відмінне, 12% відповіли, що хороше, 58% - середнє, 25% - погане і 3% - жахливе.

А ще ужгородці серед останніх місць у ставленні до паркування, екології та інших категорій.

 Опитування було проведене 20 січня – 8 лютого 2016 року за допомогою face-to-face інтерв'ю на дому у респондентів.

Цільова аудиторія - постійні жителі України віком від 18 років і старше. Вибірка є репрезентативною для населення міст по віку і статі.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.

Досяжність респондентів у середньому склала 62,8%.

Опитування було профінансовано Урядом Канади.

Як ми повідомляли, ужгородці найчастіше в Україні дають хабарі.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com