image

Ужгородці створили мережу дитячих таборів Point Camp

Мандрівник Богдан Логвиненко розповів про ужгородців Тетяну Даніш та Дмитра Хатько, які створили мережу дитячих таборів Point Camp, розробляють дитячі програми, бо хотіли б самі брати участь у таких подіях.

- Я працював вожатим у різних таборах ще зі школи. Хотів якось покращити їх. Тепер сам хотів би брати участь в інтелектуальних квестах, які ми організовуємо, але хто тоді їх буле робити? – розповідає Дмитро.

Так п'ять років тому почалися їх власні табори. Діма каже, що їм часто складно відірвати дітей від батьків і примусити їх повірити у те, що діти будуть зайняті чимось нормальним. Вони роблять табори по усій Україні, в Словаччині і Чехії.

- Якось в нас був такий маршрут, в якому ні батьки, ні діти не знали, куди ми будемо їхати взагалі. Це був квест, ми підготували сюрприз, більшість батьків на це погодилися, але деяким ми по-секрету від дітей змушені були показати маршрут. Інші на сайті переглядали фотозвіти. Ми викладаємо їх щодня, батьки слідкують.

Вони хочуть зробити із цього соціальний проект і возити не тільки дітей, батьки яких можуть собі це дозволити.

- Буває так, що є діти, в яких сім'я може дозволити тільки один табір на рік, а є діти, що їздять на кожен і вони вже не мають такого ентузіазму і ейфорії. Але в нас підліткам немає коли сваритися чи займатись чимось стороннім, ми займаємо весь їх вільний час.

Вони розробляють усілякі інтелектуальні ігри і маршрути. Борються зі страхами і стереотипами, і їх ентузіазм в цьому не може не захоплювати.

- В квестах закордоном треба розпитувати іноземців, більшість дітей боїться просто підійти до незнайомої людини на вулиці, тим більше десь в Словаччині, мовний бар'єр, страх. Ми одразу бачимо, з якими дітьми треба працювати над цим і вкладаємо в них свої сили.

Влітку на трьох таборах в них було одночасно більше 150 дітей, можна все життя жалітися, що все розвалюється, а можна робити те, чого самому в дитинстві не вистачало і кайфувати від цього, -- розповів у соцмережі "Фейсбук" про ужгородців Богдан Логвиненко.

Читайте також розповідь Логвиненка про циганського барона селища Дубове.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com