image

В Іршаві виник скандал із деревами в школі

В Іршаві в школі з дітей збирають гроші на туї. І при цьому вирізали крупні дерева

Закарпатські ЗМІ розмістили лист з Іршави, у якому один з батьків розповідає про те, що в ЗОШ №1 з дітей збирають гроші на...туї.

«Шановна редакція! Останнім часом у вас були публікації про Іршаву. Дякую вам. Про наше місто ніхто ніколи нічого не пише. Так, ніби тут нічого не відбувається. Правда в цьому є. Тут сонне царство. Наш Бобик думає, що він король, а не мер. Ви писали нещодавно про те, що тут вирубали дерева і ніхто не знає, де деревина. Так от, я вам хочу розказати більше: на нові дерева гроші збирають з дітей. У школі №1 просять здати по 15 гривень з кожного учня. 

Можливо, це і не багато. Є батьки, які здають і по 100 і по 200 гривень. Хоча є багато батьків, для яких і ці гроші є великими. Але я не про те. Я дав дитині 15 гривень, щоб їй не було соромно. Але я вважаю блюзнірством рубати по місту дерева і не звітувати про них, а в той же час брати гроші на нові дерева з школярів. Це аморально. А тепер увага: дітям сказали, що гроші збирають на туї! 

На сайті Іршавської міськради є звіти із сесій і там видно, скільки грошей виділяється на школу. Немалі. А ви бачили, у якому стані школа? Ви бачили, який там так званий спортивний майданчик у дворі? То чому вирішили збирати гроші на туї ці естети аморальні?

Вибачте за емоції. Знаю, що міг голос, це голос волаючого у пустелі, бо в Іршаві, якщо ти не згідний із владою, то ти ізгой. З повагою, І. Логойда», - йдеться в листі.

А вже на скриньку нашого видання надійшли фотографії зі згаданої школи і саркастичний підпис: "У школі порубали всі дерева і посадили...сосенки. То може ці сосенки дирекція школи хоче видати за туї і здирає за них гроші з дітей"?

 

Ну і окремо нас вразила ось ця фотографія. Скоріше за все, на фоні туалет на шкільному майданчику. Так і хочеться запитати: може краще гроші на ремонт туалету зібрати, а потім вже туї (чи то сосни) саджати?

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com