image

В Мукачеві через халатність лікарів помер 12-річний хлопець

27 жовтня 2018 року в Мукачеві від кору помер 12-ти річний Іван Кампов. До лікарні хлопець потрапив у стані середньої важкості. Загрози життю не було. Однак, рідні переконують, через халатне відношення лікарів хлопчику почало ставати гірше. За кілька годин він помер.

Сімейний лікар запевнив, у дитини ангіна, і назначивши необхідний курс лікування, відправив додому. За кілька днів, на повторному огляді, коли у хлопчика почали проявлятися явні симптоми кору, лікар знову назначив амбулаторне лікування і переконав, що за кілька днів Іванко піде на покращення і висип зійде.

Дитину вакцинували від кору тільки один раз. З віком у нього почали з’являтися побічні реакції на різні вакцини, тож батьки від щеплення відмовилися. Сімейний лікар про це знав. Рідні хлопчика впевнені, саме через недбалість сімейного лікаря дитина померла. Адже якби був вчасно встановлений правильний діагноз, лиха б не сталося.

Адвокат потерпілих каже, рідні домоглися проведення ряду судово-медичних експертиз, що зрештою підтвердило провину лікарів у смерті дитини. Ще три місяці тому результати експертизи надійшли до правоохоронних органів, які займаються досудовим розслідуванням справи. Після чого, каже адвокат потерпілих, почали проявлятися явні ознаки затягування процесу.

Наразі, з вимогою відновити справедливість та притягти до відповідальності винних близькі, друзі та знайомі родини спочатку зібралися біля стін Мукачівської місцевої прокуратури, пізніше організували мітинг біля Закарпатської обласної прокуратури. Однак, спілкуватися з людьми тут відмовилися. Рідні померлого хлопчика кажуть, робитимуть усе можливе аби винні у смерті їхньої дитини були відсторонені від роботи та покарані.

Деталі у відеосюжеті ТК М-Студіо:

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com