image

В Ужгороді біля ринку "Білочка" поліція та медики не знають, що робити з важкохворою жінкою (ФОТО)

Конфліктна ситуація виникла біля базару "Білочка" на вулиці Белінського в Ужгороді

Все почалося з того, що один з мешканців Ужгорода викликав швидку допомогу і повідомив, що на Белінського просто неба сидить жінка, яка потребує негайної допомоги.

Швидка допомога приїхала доволі оперативно і, як виявилося, лікарі впізнали цю жінку. Як повідомили лікарі нашому кореспонденту, який був очевидцем конфліктної ситуації, цю жінку, яка є безхатьком, медики вже забирали 31 серпня, але через три дні вона була виписана і відмовилася від амбулаторного лікування. 

Насправді, у жінки цукровий діабет і у неї гниє нога, повідомили медики. Тобто, жінка потребує амбулаторного лікування. Однак вона відмовляється лікуватися, а лікарі силою не мали наміру забирати жінку.

Цього разу жінка також відмовилася їхати з лікарями "швидкої". Однак занадто активний ужгородець, який викликав "швидку", не був задоволений аргументом медиків і викликав поліцію та навіть запросив телебачення. 

Поліція прибула на місце пригоди і намагалася отримати згоду від жінки-безхатченка на госпіталізацію. Весь цей час медики очікували. І лише десь через півгодини "переговорів" жінку таки завантажили до автомобіля "швидкої" і всі роз'їхалися. 

unnamed unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com