image

В Ужгороді силовики провели облаву в циганському таборі (ВІДЕО)

В Ужгороді правоохоронці провели спецоперацію в циганському таборі в мікрорайоні Радванка

Ще вчора ввечері в управлінні Нацполіції в Закарпатській області повідомили, що провели опрацювання одного з мікрорайонів Ужгорода щодо виявлення злочинців. Санкції на обшуки дав суд.

В інформації поліції було повідомлено, що дійсно було виявлено речові докази по деяким тяжким злочинам і навіть по розбійному нападу групою осіб. Поліція повідомила і про затримання, і про вилучення автомобіля, який перебував у розшуку.

Згодом уже депутат Ужгородської міськради ромський активіст Мирослав Горват поширив відео, на якому є моменти спецоперації.

Риторика Горвата була зовсім іншою, ніж повідомлення поліції. Горват звинувачував правоохоронців у агресивній поведінці, мовляв, виламували вхідні двері, все перекидували в помешканнях і навіть затримали 5 чоловіків і одну жінку з маленькою дитиною.

 

Реакція соцмереж на ці події є неоднозначною, але більшість користувачів у коментарях висловлювали підтримку поліції, розповідаючи про те, що останнім часом місто затероризоване циганами, які нападають на людей і грабують. Часто групи циган просто займаються крадіжками у магазинах. 

Читайте також: В Ужгороді цигани побили та пограбували дівчину

На жаль, реакція поліції завжди була занадто пасивною до злочинів циган і в соцмережах були коментарі про те, що цигани діють під дахом поліції. Саме тому, вчорашня акція поліції здебільшого сприймається позитивно. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com