В Ужгороді відбулася «Творча криївка» для військових

Психологічне відновлення військових є основою програми «Творча криївка». Цей мандрівний проект добре зарекомендував себе в Україні. Чимало військових із 128-ї гірсько-піхотної бригади проходять реабілітацію завдяки цій програмі.

Ужгородцям також випала нагода долучитися до проекту. Передусім було налагоджено контакти керівнички «криївки» Віталіни Маслової із місцевими ГО. Напередодні Великодня – 22 квітня військові, котрі проходять реабілітацію за програмою, змогли побувати в Ужгороді.  

«Висловлюю вдячність своїм колегам по організації програми для «Творчої криївки», ужгородцям, колишнім військовим, журналістам та психологам! Почну із тих, кого найменш видно – це ЗМІ, особисто Вадиму Свиді, фотографу Сергію Братасюку, психологу Наталії Касим та Мукачівській греко-католицькій єпархії за прийом в резиденції єпископа.

Чудові екскурсії від Ксенії Шокіної та пані Мар’яни в Ужгородському Скансені. Наше перебування було б менш комфортним без обіду і вечері. Смачним та ситним обідом бійців годували в «Совку» за підтримки власників – спасибі Іштвану Борнеміссо! Останнім вечірнім акордом, приємним спілкуванням та теплим прийомом завдячуємо Наталії та Івану Якубик, Ользі та Ігорю Костюченко! Дякую собі за те, що все вдалося!», - розповіла у коментарі нашому виданню одна з організаторок програми з реабілітації в Ужгороді, практичний психолог Наталія Братасюк.

Фотозвіт з емоціями та враженнями від перебування в Ужгороді додається.

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com