image

В Ужгороді відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій, на якій розбирали ситуацію із забрудненням водойми на Мукачівщині з масовою загибеллю риби

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови ОВА Мирослава Білецького відбулося засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

У центрі уваги – надзвичайна ситуація, що трапилася в с. Чопівці Великолучківської територіальної громади Мукачівського району й пов'язана з масовим мором риби.

Факт загибелі водних біоресурсів зафіксували 23 червня неподалік мосту через річку Полуй.

Працівники Держекоінспекції у Закарпатській області встановили, що мертвою рибою вкрите водне дзеркало від автомобільного мосту в с. Чопівці до с. Жуково і що, ймовірно, йдеться про скид у річку забруднювальних речовин. Фахівці відібрали проби води на місці події для лабораторних досліджень.

Результати показали рівень перевищення забруднювальних речовин у водоймі в кілька разів.

Уражена ділянка простяглася на більш ніж 13 тис. м², довкіллю ж завдано мільйонних збитків.

«Комісія вирішила, що всі контролювальні та правоохоронні органи в межах своєї компетенції повинні об’єднати зусилля, провести потрібні слідчі дії, щоб знайти причину мору та винуватця інциденту.

Після тих втрат і збитків, яких зазнало рибне господарство країни внаслідок підриву Каховської ГЕС, виникнення і повтор таких ситуацій неприпустиме», – зауважив Мирослав Білецький.

347442653_582323044072250_8843648889757659270_n
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com