image

В Ужгороді виник конфлікт між університетом та міською владою навколо будівлі в центрі міста

Між Ужгородською міською радою та Ужгородським національним університетом виник серйозний конфлікт щодо власності кількох будівель в місті

На офіційному сайті УжНУ було оприлюднено заяву, у якій йдеться про незрозумілі і недоброзичливі дії Ужгородської міськради. 

Зокрема, йдеться про те, що мерія вирішила без будь який взаємних обговорень та домовленостей відібрати від університету будівлю по вулиці Заньковецької, 89 та будівлю в історичному районі міста по вулиці Капітульній, 18, де знаходяться деякі аудиторії юридичного факультету та друкарня "Говерла".

У свою чергу Ужгородська міськрада переконує, що діяла законно і що стосується будівлі на Капітульній, то його хочуть повернути Мукачівській греко-католицькій єпархії згідно розпорядження голови Закарпатської ОДА від 22 лютого 2019 року.

Єпархія надала всі документи, які свідчать про те, що будівля є її власністю, яка була відібрана комуністами в 1955-му році і передана в держвласність. Тепер будівлю хочуть повернути греко-католикам.

У мерії також натякнули університету, що він і так користується багатьма об'єктами, які є в комунальній власності міста. Це, зокрема, і будівля на Заньковецькій, 89, і студентський центр "Ювентус" на Мукачівській і будівля на тій таки Капітульній, 11 також належить місту.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com