image

В Ужгороді за ніч на одній вулиці у різний час було три напади і стрілянина

Це трохи дивно, але кримінальною в Ужгороді стає вулиця майже в центрі міста - Льва Толстого

І якщо раніше кримінальним вважався спальний район "Перемоги", то зараз занадто багато викликів поліції саме в центрі міста.

За цю ніч поліцейські тричі виїжджали на Льва Толстого. Спочатку було побиття о 2.20. Троє невідомих напали на чоловіка. Той втік і викликав поліцію. Одного з підозрюваних у нападі вдалося затримати.

Згодом виклик був уже рівно через годину.тут молодики напали на хлопця і побили його. Хлопець почав кликати на допомогу і нападники втекли. Затримати нікого не вдалося. 

А вже о 4-й годині ночі знову стався напад, але вже зі стріляниною. Поліція отримала повідомлення про постріли і прибула на місце пригоди. Там виявили чоловіка, який був непритомним. Поліцейські викликали швидку допомогу, а самі оглядали місце і виявили пістолет та гільзи.

Вулиця Льва Толстого є доволі спокійною. Зазвичай бійки там стаються біля барів. Особливо, біля "Панорами". З чим пов'язаний спалах кримінальності на цій вулиці, сказати важко. Однак, поліція могла б посилити патрулювання центральної частини міста.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...