image

В Закарпатті спецслужби затримали впливового прикордонника за сприяння контрабанді (ОНОВЛЕНО)

У закарпатському Виноградові було помічено велику кількість автомобілів і міліції поблизу будинку одного з прикордонників. Як вдалося дізнатися кореспондентові Prozak.info, відбувалося затримання високопосадовця прикордонної служби, який сприяв контрабанді.

Як повідомили нашому виданню джерела в УМВС, і дійсно спецзагін обласної міліції із Ужгорода було направлено у місто Виноградів на операцію по затриманню начальника зміни прикордонної служби, який на кордоні за певну суму грошей сприяв переправленню в Угорщину крупної партії цигарок.

Джерело повідомило, що спецоперацію проводив підрозділ СБУ з Києва, а міліція була викликана для допомоги в проведенні операції.

Прикордонника затримали під час передачі грошей.

В УМВС в Закарпатській області нам тільки підтвердили інформацію про спецоперацію, але від офіційного коментаря відмовилися.

ОНОВЛЕННЯ. Прес-служба Закарпатської обласної прокуратури повідомила, що дійсно при одержанні 1020 доларів США затримано заступника начальника відділу прикордонної служби. Спецоперацію по затриманню проводили співробітники прокуратури та міліції.

"Працівниками прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Закарпатській області, затримано при одержанні неправомірної вигоди заступника начальника відділу прикордонної служби. За інформацію начальника слідчого відділу прокуратури області Івана Бітляна, за вказані кошти прикордонник обіцяв закарпатцю посприяти, використовуючи своє службове становище, у незаконному переміщенні через державний кордон України 10 ящиків тютюнових виробів. Наразі, заступника начальника відділу прикордонної служби затримано в порядку ст. 208 КПК України, проводяться першочергові слідчі дії", - інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як ми повідомляли, у Виноградові спецпідрозділ СБУ виявив у двох місцевих депутатів крупну партію безакцизних цигарок.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com