image

В ужгородському СІЗО з'явилися VIP-камери

Нову платну послугу за покращені умови перебування презентували у Закарпатській установі виконання покарань №9 в Ужгороді.

Установа – одна з 19-ти, задіяних у експериментальному проєкті щодо надання платних послуг з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, що почав діяти з 24 липня 2020 року.

Євроремонт, меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол з душем – у таких покращених побутових умовах відтепер можуть перебувати особи, взяті під варту, у Закарпатській установі виконання покарань №9 в Ужгороді. 

Наразі під вартою в Закарпатській установі виконання покарань №9 - 382 особи, а максимальна кількість - понад півтисячі ліжкомісць. Якщо бажаючих перебувати у покращених камерах буде багато, адже їх всього дві, то рішення прийматиме комісія установи.

Наразі у експериментальному проєкті беруть участь 19 державних установ по всій Україні. Кошти від надання таких платних послуг йтимуть на потреби цих установ.

Деталі у відеосюжеті ТК М-Студіо.

Читайте також:

Рекетири з Мукачева сидять за гратами в комфортних умовах і розпивають дорогі алкогольні напої (ФОТО)

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com