image

Ветерани АТО на сесії Закарпатської облради мають намір влаштувати обструкцію генералу Русину

Ветерани АТО мають намір влаштувати акцію протесту проти депутата облради від Опозиційного блоку Віктору Русину

На засіданні комісії з питань законності та порядку Віктор Русин мав необережність зневажливо назвати воїнів-добровольців, які брали участь в військових подіях в зоні конфлікту на Донбасі, не перебуваючи в регулярних збройних формуваннях. Власне на розгляд комісії і виносилося питання про визнання таких бійців-добровольців.

Однак Віктор Русин сказав, що бійці з добровольчих загонів, через свою непідконтрольність командуванню, часто займалися мародерством. 

Це обурило ветеранів, які обіцяють прийти на сесію облради 7 червня і оголосити Віктору Русину недовіру.

У свою чергу Віктор Русин на своїй сторінці у "Фейсбук" так прокоментував цей інцидент: 

"Почали розповсюджувати інформацію,що я на засіданні профільної комісії назвав добровольців які воювали на сході, але не були в рядах ВСУ, нацгвардії, міліції чи добровольчих батальйонах - мародерами.
Для всіх жителів Закарпаття пояснюю:
-на комісії розглядали питання про створення комісії при обласній раді,яка буде приймати документи від осіб,які були добровольцями на сході,але не входили у воєнізовані формування, щоб отримати учасника АТО.
Я задав питання, а як давати зможе комісія статус учаснику, якщо буде інформація, що той доброволець займався мародерством?".

Довідково. З 2001 року В.Русин працював заступником начальника одного з відділів управління ГУБОЗ МВС України, а згодом очолив управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області.

У листопаді 2003 року Віктора Русина було призначено першим заступником начальника УМВС України в Закарпатській області.

Згодом він був звинувачений за сприяння у викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева. За це його судили, сидів у СІЗО, але суд його згодом виправдав.

З березня 2010 року він повертається в Закарпаття вже начальником міліції і пробув у нас до грудня 2012 року, поки його не перевели у Вінницьку область. 

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

Зараз Віктор Русин є депутатом Закарпатської облради від Опозиційного року.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com