image

Ветерани АТО звинувачують владу Ужгорода в дерибані землі колишнього підприємства Ужгородприлад

Мова йде про землі на вулиці Баб'яка

Колишнє підприємство Ужгородприлад було засноване ще в 1963-му році. Після розвалу СРСР воно занепало. На його базі було створено підприємство Модуль М. 

Наразі там ще залишилося якесь виробництво, однак більшість цехів та земель залишилися порожніми.

У ветеранів АТО були свої плани щодо цього - вони, зокрема, просили владу міста надати певні земельні ділянки та приміщення для АТОшників, з метою створення там невеликих фірм з технічного ремонту та обслуговування автомобілів. 

Однак у влади міста були інші плани. На останній сесії доволі кулуарно більшість території колишнього Ужгородприладу було розділено на 5 ділянок, які були роздані ніби то на обслуговування будівель. При цьому ділянки виділялися явно не співрозмірно. Наприклад, на обслуговування однієї з будівель виділено понад 2 гектари землі.

Правозахисник Віталій Грегор переконаний, що землі були роздані під мера міста та його "піджаків". Як не дивно, за рішення на останній сесії проголосувало більшість депутатів.

6-96 7-20

Якщо зважити на те, що в Ужгороді фактично не залишилося земель, а нинішня влада міста так і не змогла створити ОТГ з сусідніми селами, то землі Ужгородприладу між будівельними супермаркетами Епіцентр є "скарбом" для нинішніх хапуг від влади. 

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com