image

Від угорських партнерів на Закарпаття прибули 34 пасажирські автобуси

На Закарпатті з робочим візитом перебуває заступник Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентський державний секретар Левенте Модьор. На порядку денному – двостороння зустріч, обговорення гуманітарних та інвестиційних проєктів, передача транспорту для громад краю і регіонів, які постраждали внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС, та інші важливі питання.

Сьогодні отримали від наших угорських партнерів – компанії Volánbusz Zrt. – 34 пасажирські автобуси, - повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. - Це чергова партія транспорту, який передали громади сусідньої держави і компанії в межах співпраці Палати регіонів Конгресу з регіонами країн ЄС за підтримки заступника Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентського державного секретаря Левенте Модьора.

Більшу частину транспорту одразу спрямовуємо в деокуповані області країни й на Херсонщину, що зараз потерпає від наслідків російського теракту на Каховській ГЕС.

Дякую представникам компанії Volánbusz Zrt. і заступнику Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини за цю підтримку. Продовжуємо розвивати наші партнерські зв’язки на міжрегіональному рівні, які допомагають українцям долати наслідки збройної агресії країни-терориста.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com