image

Відомі вже деякі переможці на голів ОТГ на Закарпатті

За попередніми результатами голосування вже відомі деякі переможці на виборах голів Об'єднаних територіальних громад

Кандидат від Рідного Закарпаття до Ужгородської міської ради Віталій Глагола повідомив, що переможцем на голову Мукачівської ОТГ став чинний мер Андрій Балога.

Також перемогу на голову Виноградівської ОТГ здобув чинний мер Виноградова Степан Бочкай, якого підтримувала партія Рідне Закарпаття. Бочкаю протистояв кандидат, якого підтримували Слуги Народу - Іван Бушко. Якщо зважити на те, що Бочкая підтримував один із засновників партії Рідне Закарпаття, нардеп-багатій Владіслав Поляк, то грошові ресурси штабу Бочкая були в рази більшими.

Також попередньо відомо, що мер Чопа Валерій Самардак виграв вибори на голову Чопської ОТГ. Віктор Симканич очолить Довжанську ОТГ. 

Потужні сили кинули Слуги Народу на Пилипецьку ОТГ, бо це незабаром буде дуже грошове місце, і їм вдалося перемогти чинного сільського голову Пилипця Василя Готру. Тут наразі вибори виграє Віталій Пиринець.

А от в Хусті попри тиск з боку голови ОДА Олексія Петрова, який особисто навідався в день виборів до Хуста, щоб контролювати хід виборів, головою ОТГ таки став чинний мер міста Володимир Кащук.

Переконливу перемогу здобув і голова Міжгірської райради Василь Щур, якого підтримували Слуги Народу, на виборах голови Міжгірської ОТГ.

Головою Перечинської ОТГ став чинний голова Іван Погоріляк.

На виборах голови Солотвинської ОТГ перемагає Василь Йовдій.

Легко переміг і чинний голова Полянської ОТГ Іван Дрогобецький, який йшов від партії ОПЗЖ. Фактично, саме ця ОТГ залишається оплотом цієї партії на Закарпатті завдяки великій популярності колишнього регіонала Дрогобецького.

Залишається на своїй посаді голови Вільховецької ОТГ Михайло Цірик, чинний мер Берегова Золтан Баб'як очолюватиме Берегівську ОТГ, а голова Тячівської ОТГ Іван Ковач і надалі тут керуватиме. 

Головою Середнянської ОТГ стане чинний голова Ужгородської райради Руслан Чорнак.

Вибори на голову Оноківської ОТГ виграла Марія Коваль-Мазюта.

Колочавську ОТГ очолить Василь Худинець, а Синевирську ОТГ - Іван Чуп.

Юрій Марусяк, скоріше за все, залишиться головою Баранинської ОТГ. Івановецька ОТГ - Михайло Мишкулинець.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com