image

Вигідний роумінг з Київстар: оператор сплачує спілкування за кордоном замість абонента!

Київстар привітав українців з новорічними святами майже безкоштовним роумінгом

Спілкуйтеся без меж: Київстар сплатить ваші дзвінки та користування інтернетом у роумінгу

Ви любите подорожувати та залюбки знайомитеся з іноземною культурою, історією і традиціями? Відтепер мандрівки за кордон відкриють для вас більше можливостей. Адже із новими послугами Київстар – «Вільний Роумінг» та «Бонусний роумінг з Booking.com» – спілкування по телефону та користування інтернетом стало майже безкоштовним! А на заощаджені гроші ви зможете замовити додаткову екскурсію або придбати цікаві сувеніри на згадку про подорож.

Такий приємний сюрприз національний телеком-оператор підготував для своїх абонентів напередодні новорічних свят. За результатами досліджень, проведених компанією, виявилося що понад 400 тисяч абонентів Київстар щомісяця виїжджають за кордон. Ця кількість зростає напередодні свят, канікул та періоду сезонного відпочинку – морського або гірськолижного. Тому Київстар запропонував своїм клієнтам ряд неймовірно вигідних пропозицій.

Зокрема, в рамках послуги «Вільний Роумінг», яка діятиме з 18 грудня 2015 року до 29 лютого 2016 року, Київстар вдвічі знизив вартість дзвінків і практично у 10 разів вартість мобільного інтернету в роумінгу. Якщо ви подорожуєте до європейських країн першої тарифної групи, зазначеної на сайті Київстар, то зможете телефонувати на їх території всього за 2 гривні на хвилину. А користування інтернетом обійдеться вам лише у 0,35 гривень за 1 мегабайт! Такі пропозиції діють у найбільш популярних серед українців європейських туристичних напрямів: Туреччині, Польщі, Іспанії, Угорщині, Великобританії, Німеччині та інших.

Та навіть якщо ви уже встигли побувати в цих країнах і мріяли побачити весь світ, то й там ви також зможете заощадити на спілкуванні з близькими. А все завдяки тому, що Київстар розширив свої тарифні зони, додавши до 21 країни другої групи ще 10 нових. Це Австралія, Боснія і Герцеговина, Індія, Камбоджа, Катар, Китай, Малайзія, Македонія, Сербія та Сінгапур. Перебуваючи тут, абоненти Київстар можуть телефонувати за тарифом від 4 грн/хв., користуватися інтернетом – від 3 грн/Мб, а відправляти SMS за тарифом від 1,50 грн за повідомлення.

Окрім того, Київстар розробив унікальну пропозицію, якої до цього ще не було в Україні, – оператор оплачує роумінг замість абонентів! Такі умови передбачає послуга «Бонусного роумінгу з Booking.com», яка з’явилася завдяки міжнародній співпраці VimpelCom і Booking.com. Так, при бронюванні одного із об’єктів, що представлені на Booking.com, клієнти будуть отримувати гроші на бонусний роумінг-рахунок для використання за кордоном. Припейд-абонентам надається 300 гривень, а клієнтам контрактної форми обслуговування – 60 хвилин спілкування. Щоб скористатися послугою «Бонусний роумінг з Booking.com», клієнт має обрати один із типів житла на сайті www.hotels.kyivstar.ua та вказати номер Київстар, який буде використовуватися під час подорожі.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com