image

Віктор Микита: Україна демонструє справжній приклад системної роботи зі збереження власного економічного потенціалу

В умовах воєнного стану Україна демонструє справжній приклад системної роботи зі збереження власного економічного потенціалу, який формуватиме базу для відбудови знищених окупантом населених пунктів, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Ми розкрили потенціал внутрішнього інвестора, пішли назустріч і довірилися один одному, забезпечили релокацію й чесну конкуренцію, багатомільйонні надходження до місцевих бюджетів, створили тисячі нових робочих місць та інше.

Результати ефективних і своєчасних рішень дозволили нам розпочати процес генерування нових проєктів регіонального розвитку й підтримки важливих сфер життєдіяльності.

Усе це стало можливим завдяки підтримці територіальних громад та раціональним і прагматичним підходам до формування бюджетів усіх рівнів.

Хочу відзначити, що неповний перелік згенерованих і реалізованих проєктів регіонального розвитку та підтримки лише одного Закарпаття викликав справжній резонанс на кожному комунікаційному майданчику.

Ці реальні кейси показують, що може регіональна влада і громади, коли вони об’єднані. Це український досвід, якого не має жодна країна світу і справжній приклад підтримки децентралізації з боку державної влади.

Ми – надійні партнери для країн ЄС та їхніх регіонів, очікуємо на конструктивну співпрацю і сприяння в межах міжрегіонального співробітництва на платформі European Committee of the Regions.

Україна – це Європа!

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com