image

Віктор Микита у Брюсселі: Продовжуємо роботу в головних європейських інституціях

Децентралізація, спроможність, роль регіонів і громад – одні з ключових тем у межах воркшопу «Посилення ролі органів місцевого та регіонального самоврядування в процесі відновлення та відбудови України та на шляху до членства в ЄС», повідомив голова ОВА Віктор Микита.

Під час свого виступу в European Committee of the Regions підкреслив роль і значення регіонів в об'єднанні ТГ на прикладі Закарпаття. Громади – це не лише великі міста, а й гірські та сільські населені пункти, які не мають значної спроможності, однак також прагнуть розвитку. Саме тут у найскладніших ситуаціях на допомогу приходить регіональна влада, яка бере на себе відповідальність, ризики та ставить завдання перед собою сприяти кожній громаді, систематизувати процеси життєдіяльності, знайти ресурси, сформувати ключові рішення тощо.

Раніше чіткі механізми комунікації не були визначені. Саме тому за ініціативи Президента Володимира Зеленського створено Конгрес місцевих та регіональних влад, який сформував майданчик взаємодії між цими інституціями. Завдяки цій співпраці та нашим Збройним силам ми вистояли в перші місяці повномасштабної війни і продовжуємо розвиватися й зміцнювати національний потенціал.

Це принципово новий інструмент взаємодії, котрий уже довів свою ефективність та розширює напрямки діяльності.

У тісній співпраці і завдяки підтримці міжнародних партнерів наші регіони та громади зможуть забезпечити процес відновлення й відбудови України.

Дякуємо європейській спільноті за те, що поряд та разом з Україною.

Разом переможемо!

347272651_553795040254289_8569891932688251290_n
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com