image

Винні у нічних вибухах в Ужгороді зробили публічне зізнання

Причина інцидентів - скупка голосів на місцевих виборах. 

Вибухи сталися сьогодні вночі, о 3.45 та о 3.55. Першу гранату кинули на подвір'я Юрія Мандича, іншу - заступнику міського козацького отамана Ігоря Савицького. Ніхто з громадян не постраждав, зате пошкоджено майно. Наразі поліцією області відкрито 2 кримінальні провадження за ч. 2 ст. 194  (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Відповідальність за скоєне беруть на себе представники «патріотично-національного руху Закарпатської області». Вони опублікували заяву про інцидент у популярній спільноті у Фейсбуці. 

"ЗАЯВА ПАТРІОТИЧНО-НАЦІОНАЛЬНОГО РУХУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩОДО ВИБУХІВ У м.Ужгород.У зв'язку з небезбекою, що була нависла над над Україною і нашим краєм!Націонал-патріоти беруть на себе відповідальність за проведену попереджувально-каральну операцію у м.Ужгороді в ніч на 13.11.2015. Сьогодні вночі. Нами було проведено три операції проти поплічників режиму Януковича і теперішньої злодійської влади. Дивлячись на те, що ці особи займаються прямою скупкою голосів, тим самим ведучи нашу державу і наш край у прірву. Дивлячись на те, що правоохоронні органи бездіють. Дивлячись на те, що чинна влада закриває очі на те, що шляхом підкупу до влади рвуться колишні регіонали, тітушки, криміналітет! Ми прийняли рішення взяти ситуацію під свій контроль і фізично знищувати ворогів України! До зрадників України ми віднесли всіх осіб, які грабували та знищували наше місто,всіх поплічників режиму Януковича. Всіх тих, які займались скупкою голосів для просування у владу криміналітету. Ми маємо списки усіх громадян, які продали свій голос на виборах. Ми залишаємо за собою право й надалі застосовувати акти радикального наведення ладу. Кожен, хто продав свою батьківщину буде покараний згідно народного суду!Як доказ того, що це саме ми провели акцію встановлення справедливості,публікуємо подробиці.

1. Об'єкт був підірааний протипіхотною гранатою наступальної дії РГД. Лавріщева 12. Автомобіль належить гр.Ставицькому, який роками займається скупкою голосів для регіонала Пономарьова.2. Сидоряка 24. Акція проведена шляхом підриву гранати наступальної дії - РГД. Направлено на гр.Мандич. Скупщик голосів. Регіонал.3. вул.Івана Ваша 64. Акція проведена шляхом підриву гранати Ф-1 , оборонної дії. Проти гр. Данча. Скупщик голосів. Регіонал.ПОПЕРЕДЖАЄМО!!!Усі, хто причетний до продажу України будуть покарані!!СЛАВА УКРАЇНІ!!", - написали патріоти. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com