image

Влада Ужгорода неспроможна зробити розмітку на дорогах міста (ВІДЕО)

Відсутність коштів на розмітку - традиційна "відмазка" некомпетентної влади

Наявність якісної розмітки на дорогах - ознака цивілізованості. Справа в тому, що якісна розмітка повинна бути, бо це передбачено ДСТУ.

В Ужгороді розмітка в жахливому стані. Через це стається чимало аварійних ситуацій. А тепер просто подумайте, як орієнтуватися приїжджим. А таких багато.

У поліції кажуть,що постійно штурмують мерію на предмет необхідності нанесення розміток і особливо пішохідних переходів біля навчальних закладів.

Але влада дуже безпорадна. Там кажуть, що мала б засідати бюджетна комісія, яка прийме рішення про виділення коштів на розмітку. Тобто, влада взагалі не вважає це проблемою, бо ще навіть не засідала комісія. Там кажуть, що немає коштів. І це при рекордному півтора мільярдному бюджеті! У них є кошти на цементну крихку бруківку, бо там можна отримати хороші відкати, а розмітка - не дасть зиску для приватного гаманця чиновників.

А якщо і роблять якусь розмітку, то вона за півроку зникає. Розмітку, яку зробили в жовтні минулого року, вже не видно! Бюджетні кошти просто перетворилися в лайно. 

Трохи про це в сюжеті 21-го каналу.

А як бути водіям? А водіям при аварійних пригодах обов'язково потрібно писати в протокол,що аварія сталася через відсутність розмітки і апелювати до міськради. Юристи радять у протоколах писати так:

«Дорожньої розмітки не помітив, тому що вона стерта, що не видно (відбулося накладення розміток різних типів та ін). Можливою причиною вважаю невідповідність розмітки ДСТУ2587-2010». Суд зобов'язаний прийняти це до уваги.
Основні пункти з ДСТУ «Розмітка дорожня»
• Горизонтальна розмітка білого, червоного, помаранчевого (тимчасова) і синього кольорів повинна мати світловідбиваючий ефект.

• Основне призначення розмітки - забезпечення візуальної орієнтації учасників дорожнього руху. Розмітка повинна бути видна як у світлий, так і в темний час доби.

Ось і все. Якщо цього немає, то відповідальність несе той, хто повинен забезпечити видимість розмітки. Тобто, мерія. І коли хоч пару разів правильні юристи компенсацію за аварії змусять заплатити мерію, то, можливо, там нарешті почнуть думати. Хоча, навряд. Там нема кому і чим думати.

Василь Король для Prozak.info

Читайте також:  Чому поліція тільки зараз просить владу Ужгорода ліквідувати недоліки, через які могла статися аварія на набережній

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com