image

Влада Закарпаття ініціює відкриття авіарейсу з Ужгорода до Будапешту

Питання відкриття авіарейсу між Ужгородом та Будапештом буде обговорюватися між міністрами закордонних справ України та Угорщини

Про ініціативу відкрити авіарейс до Будапешту повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

"Незабаром відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та його угорського колеги Петера Сійярто.
Дипломатія – це завжди вікно нових можливостей. Особливо це відчуває на практиці Закарпаття, коли йдеться про роботу з нашими стратегічними партнерами.
У нас багато спільних інфраструктурних, культурних, освітніх, туристичних, гуманітарних та інших проєктів, які ми разом реалізовуємо для добробуту регіону.
Однак хотів би виокремити один, який має велику перспективу і точно буде позитивно впливати на регіональний розвиток та міжнародні зв’язки двох країн.
Мова про можливість запуску авіарейсу Ужгород – Будапешт.
Враховуючи розвиток та відповідність інфраструктури аеропорту «Ужгород» міжнародним умовам, а також успішний досвід внутрішніх рейсів, настав час просувати питання щодо можливого запуску міжнародних рейсів до країн-сусідів, з якими у нас найбільший транспортний та пасажирський потік.
Саме тому звернувся до Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з проханням включити у порядок денний робочої зустрічі з угорським колегою Петером Сійярто обговорення питання можливості запуску міжнародного авіасполучення між Ужгородом та Будапештом", - написав Полосков на своїй сторінці у Фейсбук.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com