image

Як 1 квітня жартували закарпатські видання

Сьогодні, 1 квітня, подеколи важко було розібратися, які новини справжні, а які вигадані заради жарту

Першими пожартувало видання "Закарпаття онлайн", яке вже по третій годині ночі опублікувало новину про те, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль має намір перейменувати місто Ужгород на Унгвар. При чому видання навіть посилалося на прес-центр ОДА.

На жарт цього наближеного до Віктора Балоги видання Геннадій Москаль не образився, бо й сам любить жартувати. І пожартував Москаль також по-серйозному, бо його прес-служба оприлюднила навіть документ про те, що Закарпатська ОДА в рамках декомунізації перейменувала в рідному селі Балоги Завидові вулицю Завидівську на вулицю "За безБарвне Закарпаття", натякаючи на бізнес-структуру Балоги "Барва".

Найбільш поширеним сьогодні був ранковий жарт про те, що впав дах на Невицькому замку. Цю інформацію розповсюдив відомий блогер Олександр Богданов у соцмережеах і багато закарпатських видань передрукували цю фейкову новину на своїх сторінках.

До речі, не всі жарти пройшли гладко. Наприклад, видання "03122" опублікувало новину про те, що з літа вартість в ужгородських маршрутках зросте ще на 2 гривні -- до 6 грн. Міська влада на цей жарт образилася і навіть видала гнівну інформацію, мовляв, жарти жартами, але треба бути обережними у висловлюваннях.

"Вимагаємо від видання, що опублікувало новину, зняти цю інформацію та написати спростування. І в подальшому (як рекомендація), жартувати на більш відсторонені теми", - пишуть на офіційній сторінці Ужгородської міськради.

Пожартував і сайт "Заголовок", який опублікував новину про те, що відомий туризмознавець Федір Шандор видав книгу "Закарпатські жінки", Як відомо, перед цим за авторства Шандора вже вийшли дві брошури: "Закарпатські сири" та "Закарпатське вино".

Ну і нарешті, пожартували сьогодні і тележурналісти. Телеканал "Тиса" видав цілий першоквітневий випуск новин.

У цьому випуску журналісти зробили одразу кілька сенсаційних заяв: про перейменування вулиці Жовтневої на вулицю Останнього москаля, знайшли експерта, котрий обґрунтував, чому долар знову коштує 8 гривень, показали, як Долину нарцисів засіяли коноплею та як ужгородські школярі вигнали водія маршрутки із авто.

Смійтесь на здоров'я!

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com