image

Як Ужгород переніс сьогодні відразу три масові гуляння у різних локаціях (ФОТО)

Сьогодні в Ужгороді проводилися відразу три масові атракції

У самому серці Ужгорода, на площі Театральній, відбулося багатокультурне свято під назвою "International Youth Festival 2017". Або ж друга назва -міжнародний молодіжний фестиваль "Beauty around me".
В програмі заходу різні майстер-класи, ігри, лицарські бої, йога, танці, а також концертна програма та дегустація традиційної кухні країн-учасників фесту. А це: Україна, Угорщина, Словаччина, США, Індія, Нігерія, Марокко, Йорданія.

Головна мета фестивалю - познайомитися з традиціями та звичаями представників різних країн.

Поруч, на Православній набережній, відразу перед Консульством угорської республіки, відбувся перший фестиваль «Hungary Fest 2017». У його відкритті взяв участь уповноважений уряду Іштван Грежо, Генеральний Консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугойло, нардеп Ласло Брензович, голова ДСУУ-UMDSZ Ласло Зубанич. Закарпатську владу представляв заступник голови ОДА Віктор Мікулін. Звичайно, що у світлі останніх подій виступаючі торкнулися і політичних питань, а точніше - питання Закону про освіту,у якому дискримінаційний пункь щодо можливості національних меншин навчатися рідною мовою. 

Згодом відбулися масові гуляння зі своєрідними дегустаціями та концертною програмою, виставкою виробів ручної роботи. 

Ну і нарешті масові гуляння відбулися і на ще одній локації в Ужгороді - у Боздоському парку гуляли лісівники, які відзначали своє свято. Були представлені всі лісові господарства. тут був і мер Ужгорода Богдан Андріїв, і голова ОДА Геннадій Москаль. Були урочистості з нагоди 25-річчя обласного лісового управління, трошки концертної програми, трошки майстер-класів для діток, ну і шашлики. 

Трошки нарікали на свято вірники, яким не сподобалася близькість церкви та шашличниць до церкви.

 

Ну і довелося почути нарікання від еколога, який казав, запускати надувні кульки у повітря є поганим тоном і великою шкодою для екології. А все решта було досить душевно. 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com