image

Як закарпатський нардеп прилаштував свою помічницю у виш

Народний депутат від Закарпаття Василь Петьовка прилаштував свою колишню помічницю Я. Дем’ян помічницею ректора Мукачівського державного університету.

Про це написав в соцмережах активіст та журналіст із Мукачева Юрій Кравчук.

«Ось як вирішують кадрові та "контролюючі" питання закарпатські нардепи. Коли помічниця одного нардепа стала йому непотрібна, він запхав її у контрольований його родичем, теж нардепом, вуз. Незважаючи на відсутність освіти, навиків, і найголовніше - ПОСАДОВИХ і будь-яких ОБОВ’ЯЗКІВ людина отримує 60% посадового окладу ректора. Тому-що "папік" так уповів. Тепер і контроль за ректором встановлено, і відпрацьований матеріал працевлаштований. А люди з освітою, інтелігенція, мусять іти на домовленості з власною совістю, щоб отримати бажані 0,25 ставки з барського/ректорського плеча».

До своїх слів Юрій Кравчук додав копію відповідного документу про призначення Дем’ян помічником ректора.

Як відомо, Я. Дем’ян була помічником нардепа Василя Петьовки, який є двоюрідним братом Віктора, Івана та Павла Балог, які також є народними депутатами від Закарпаття. Вона має економічну освіту. У згаданому університеті вона має ще і 50% викладацької ставки.

У травні минулого року ректором Мукачівського державного університету стала Тетяна Щербан, яка є креатурою Івана Балоги.

До речі, ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка є креатурою Віктора Балоги і очолює обласну організацію партії Віктора Балоги «Єдиний Центр».

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com