image

З фронту втекло 39 закарпатців

39 закарпатців стали дезертирами і втекли з армії

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

 Сьогодні Геннадій Москаль  проводить спеціальну нараду за участі керівників райдержадміністрацій та сільських голів, на якій розглядатиметься питання перейменування «радянських» топонімів, що були запроваджені рішеннями райкомів та обкому компартії України, але не підпадають під дію закону про декомунізацію. Вони також будуть названі на честь військових, котрі віддали свої життя, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України в ході бойових дій на Донбасі.
Закарпаття буде єдиною областю України, де всі загиблі на Донбасі герої будуть увіковічнені шляхом перейменування вулиць.
– На жаль, серед мешканців Закарпаття є не тільки герої, але й дезертири, – заявляє Г.Москаль. –  І якщо перші заслуговують пошани й поваги, то другі – ганьби й кримінальної відповідальності. Зараз слідчими органами розшукуються 39 закарпатців, котрі дезертирували зі своїх військових частин на сході країни. По них відкриті кримінальні провадження за фактами самовільного залишення місця служби та дезертирства. Область має знати не тільки своїх героїв, але й антигероїв, тому надаємо список самовільників та дезертирів для ознайомлення громадськості й повідомлення про їх місцеперебування правоохоронним органам.

Прес-служба Закарпатської ОДА

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com