image

За що затримали голову Виноградівської РДА

За головою Виноградівської РДА Михайлом Русанюком полювали давно

Михайло Русанюк одіозний чиновник. Той був заступником голови РДА ще за часів Януковича і рівно два роки тому голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зробив подання на призначення Русанюка головою РДА. Кажуть, це була преференція нардепа Валерія Лунченка, бо Михайло Русанюк, принаймні, був його помічником, хоча до того був помічником нардепів від Юлі Тимошенко Бородіна та Дубіля.

У районі багато говорили про те, що голова липкий до хабарів. Жив з розмахом, хоча купу земельних ділянок та нерухомість задекларував на дружину Наталію, а на себе записав у декларації лише старенькі автомобілі Хюндай та Деу. 

І ось сьогодні силовики провели спецоперацію і затримали голову Виноградівської РДА на хабарі. Як повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України Русанюка "взяли" під час отримання чергового траншу хабара. Гроші знайшли у автомобілі. Не багато - всього 8 тисяч гривень. 

Як повідомили у поліції, Русанюк налагодив схеми, за якими він надавав підприємцям дозволи на виконання робіт та послуг, за які платилося з бюджету. Все робилося без погоджень. У даному випадку хабар Русанюк отримував за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей). За перерахунок бюджетних коштів згідно виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів.

"Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані по договору роботи", - повідомили в поліції і додали, що зараз правоохоронці встановлюють інших чиновників, які були причетні до цих схем. 

Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, відкрито за ч.3 ст.368.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com