image

Закарпатці знову вимагають від влади та правоохоронців забезпечити вільний доступ до Невицького замку

Керівник Ужгородського коньячного заводу Володимир Гісем знову опинився в центрі скандалу

Як ми повідомляли, туристичний центр "Верховина" обмежив прохід для відвідувачів Невицького замку.

Влада неодноразово обіцяла розібратися з цим, але справа не зрушила з місця - відвідувачі все ще змушені йти до замку бічною стежкою вздовж лісу.

З цього приводу Заслужений майстер народної творчості Петро Ходанич на своїй сторінці у Фейсбук написав: "Відвідав Невицький замок. Вжахнувся. Звична дорога до замку де? Високі залізні огорожі, прохід бетонним хідником - Чисто йдеш тюремною зоною. Милий і звичний ліс з буками, дубами і модриною за огорожею. Сотні відвідувачів жахаються побаченим. Історична памятка 12 ст. нині відтіснена якимись невідомими людцями. Та вони гірше як та легендарна Поган дівка, що владарювала у замку. Нічого святого, люди ніщо. І який злодій віддав нелюдям територію коло замку. Де наші славні правники, де прокурори, судді, де врешті людська мораль? Невдовзі якесь ніщо буде нам відважувати повітря. Я починаю розуміти, що революція - це історична закономірність, а гільйотина інструмент".

У свою чергу на цей допис зреагував і еколог Генріх Розман, який написав:

"Шановні друзі! Пишу в цю групу, бо саме в цій групі був допис Заслуженого майстра народної творчості України Петра Ходанича про те, як одіозні персони нахабно захопили призамкові землі в Невицькому і відвели для проходу людей до замку лише стежку вздовж лісу.Відчай митця можна зрозуміти. Цей відчай простежується і в багатьох коментарях до допису: правоохоронні органи та влада не реагують жодним чином на скарги людей, хоча юридично землі були захоплені незаконно.Багато хто писав, що ТЦ Верховина наразі належить Володимиру Гісему і ця людина легко вирішує всі питання з правоохоронцями. Тому у мене питання саме до прокуратури. Мої знайомі днями розповідали про те, що Володимир Гісем про щось домовлявся з прокурором області Дмитром Козаком.Знайома картина. Але я звертаюся саме до прокурора Козака: чи знаєте ви, хто прагне від вас преференцій? Чи знаєте ви, хто такий Володимир Гісем? Чи знаєте ви факти вивезення сотень тисяч євро цією людиною за межі країни? Навіть громадянкою Тютюнниковою, яка на час вивезення 430 тисяч євро до Словаччини на фірму Гісема ще працювала прикордонницею.А чи знаєте ви факти захоплення структурами Гісема понад десяти підприємств , які фактично були знищені?Чи знаєте ви факт захоплення і знищення підприємства "Ізумрудний", звідки Гісем брав купаж на свій коньячний завод? Щоб брати сировину для коньяків за копійки, Гісем "внедрив" туди доньку та зятя своєї правої руки Юлії Рудової - Ренату Мерзу та Дениса Мерзу, яким згодом дістався контроль над підприємством, яке потім збанкрутувало, а директор помер.І це саме ця Рената Мерза зараз є директором Верховини, яка вирішила, що народу достатньо стежки, щоб ходити до Невицького замку.І просто подивіться на цю фотографію. Це вже питання до патріотів та СБУ: чому в директора підприємства на стіні не портрет когось із українських президентів чи того ж Шевченка, а портрет диктатора Путіна? Колишній керівник осередку соціалістичної партії України навіть в сучасну добу незалежності України Володимир Гісем симпатизує тому, на чиїх руках кров десятків тисяч українців.Закінчую своє звернення не лише до прокурора, але й до всіх інших правоохоронців - не замарайтеся дружбою з сумнівним типом, бо не відмиєтеся. Станьте на бік людей, а не коньячного олігарха".

20131223122817

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com