image

Закарпатські чиновники і 8 березня - будь яка можливість для піару

Попри жваву дискусію про те, чи варто відзначати «за комунізоване» свято 8 Березня, закарпатські чиновники однозначні: це привід для піару і його потрібно використовувати максимально.

Щоправда, роблять це по-різному. Інтенсивність залежить від ступеня необхідності «прорекламуватися».

Наприклад, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль особливо жіночим днем не переймається, а от привітання від голови Закарпатської облради Михайла Рівіса було поширене у кількох дружніх йому інтернет-виданнях.  «Завдяки Вам неперестанно продовжується рід людський на землі», - ніби зробив несподіване "відкриття" голова облради у своєму вітанні.

Пропіарилися на жіночому Дні і деякі нардепи. Наближене до Михайла Ланя видання «Новини Закарпаття» опублікувало привітання нардепа чомусь із ілюстрацією весільного букета троянд. «Ви є центром всесвіту кожної родини, який цементує і згуртовує всіх разом!», - філософськи привітав Ланьо жінок.

Вітання нардепа Василя Петьовки було скромним і ілюстроване букетом тюльпанів.  «Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків та добрих справ», - написав Петьовка у привітанні. Шляхетних і добрих справ йому дійсно не завадить.

Дивно, але проігнорував жіночий День Віктор Балога, який навіть у своєму улюбленому «Фейсбуці» не написав хоч кілька слів вітання жінкам, а ранковий сьогоднішній допис стосується блокади Донбасу.

Варто відзначити вітальну історію одного із братів Віктора – Павла Балоги. Той мало «світиться» з такими популістськими акціями, але цього разу його використали в одній делікатній історії. Як відомо, наприкінці квітня будуть вибори голови та депутатів об’єднаної громади міста Іршава та сіл Собатина і Лози. Звичайно, що підшефний Балог нинішній мер Іршави Степан Бобик, попри свій поважний вік, знову захоче балотуватися в мери, бо важко позбутися такого пригрітого крісла. Так от, він використав 8 Березня по максимуму і сайт міськради Іршави розповів, як Бобик встиг проїхатися майже по всім бюджетним організаціям і привітати понад 500 жінок! А ще сайт міськради розмістив відповідні фото, на яких видно, що приїхав мер не з порожніми руками, а привіз подарунки – продуктові пакети від «Барви». Ну а щоб не було претензій щодо використання службового положення («підкупу»), то на сайті міськради скромно написали, що акція проходить під патронатом Павла Балоги…

10

Ну і наостанок варто згадати мера Ужгорода Богдана Андріїва. В Ужгороді ніби й вибори  не намічаються, але Андріїв у кращих традиціях совка зібрав жінок-бюджетниць у Палаці дітей та юнацтва, де вручав подарунки і влаштував їм невеличкий концерт. Пафосно так вийшло. Можливо, Богдан Андріїв таки перестраховується щодо перевиборів? Адже ще невідомо, чим закінчиться корупційний скандал в міськраді.

Василь Поляк для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com