image

Закарпатський політолог: шанси Порошенка на другий термін тануть на очах

Керівник Інституту політичної освіти закарпатець Олександр Солонтай прокоментував оприлюднені вчора ввечері результати крупного корупційного розслідування "Панамський архів", за яким президент Петро Порошенко не продав кондитерську фабрику "Рошен", а створив три офшорні компанії, щоб прикрити гроші.

"З одного боку, по суті нічого нового про Порошенка ми не дізналися. Всі знали, що він бізнесмен, олігарх, не продав Рошен тощо. Просто офшорна історія вкотре це нагадала.
З іншого боку, особливо враховуючи емоційність українців помножену на ВЕЛИЧЕЗНЕ незадоволення владою, рейтинг Порошенка та БПП обвалиться ще більше!

Які наслідки?

В короткостроковій перспективі, зараз вже саме Президент найбільше зацікавлений в закінчені урядової кризи шляхом формування нового КабМіну. Бо в іншому разі, якщо він піде на вибори, то повернеться він з них з малочисельною фракцією, а потім, після дострокових парламентських, розпочнуться позачергові вибори Президента, а воно йому точно не треба.

А якщо глянути довгостроково, то шанси Порошенка на другий термін тануть на очах. Питання зараз тільки в тому, чи зможе він добути свою каденцію до кінця. А це якраз прямо залежить від наявності ефективного уряду та від проведення реформ. Фактично найближчі місяці - це останній шанс Порошенка, іншого в нього вже не буде!", - написав Олександр Солонтай.

Як відомо, 400 журналістів з 80 країн Світу протягом року вивчали документи Панамського офшору (понад 11 мільйонів файлів, 2,6 терабайта) і вчора ввечері оприлюднили їх. За цими документами є дані і про трьох українських чиновників. Серед них і президент України Петро Порошенко, який відмив гроші в трьох офшорах.

Деякі високопоставлені чиновники Світу після оприлюднення цих документів оголосили про відставку.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com