image

Закарпатський професор знає, як краще пізнавати країни

Завкафедрою міжнародних відносин Ужгородського університету Ален Панов видав унікальний підручник з країнознавства

В принципі, вкласти цю книгу виключно у слово "підручник" важко. Це скоріше атлас-шпаргалка. Книга є систематизацією відомостей про ключові країни світу, які викладені в ілюстраціях, таблицях та іншими графічними засобами, які створюють ефект навіть дитячої візуалізації. Тобто, ця книга доступна навіть дітям, які за картинками та схемами з мінімальною кількістю текстів можуть мати повну уяву про країну.

Там інформація не лише про історію чи державний устрій країн, але й географічні та навіть кліматичні відомості.

Цей підручник-атлас може стати настільною книгою для дуже широкої категорії людей. 

Сам Ален Панов влаштував презентацію підручника в бібліотеці Бачинського, яку нещодавно відкрили в УжНУ за сприяння угорців. Унікальна презентація в унікальному місці лише додавала якогось особливого шарму. 

Ален Панов є дипломатом, істориком та професором філософії і саме ерудованість автора книги і вміння викристалізувати з маси інформації найважливіше, зробило цей підручник унікально доступним.

Ален Панов вважає, що ця книга допоможе людям краще знати країни під час подорожей, або вразити свого закордонного бізнес-партнера знаннями про його країну і просто підняти власний рівень ерудованості.

Наразі книга видана лише в кількох екземплярах, але її вільно можна знайти і "закачати" в інтернеті.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com