image

Закарпаття готове до опалювального сезону на 90%

На стадії завершення підготовка об’єктів господарського комплексу та бюджетної сфери області до опалювального сезону 2022-2023 років.

Середній показник готовності становить 89,5%.

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук.

Із облікованих 1141 котелень до роботи підготували вже 1041, тобто 91,2%. Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період готові на 88,2% від запланованих показників, житловий фонд – на 88,1%.
Школи і дитячі садки області до проходження опалювального періоду підготували на 100%, інші об’єкти соціальної сфери (заклади охорони здоров’я, культури тощо) - на 90%.
Зважаючи на військову агресію і можливі проблеми із електро- і газопостачанням, обласна військова адміністрація визначила ряд заходів, які покликані зменшити споживання енергоресурсів під час проходження опалювального сезону.
Серед них:
регулювання подачі теплоносіїв залежно від часу доби, зовнішньої температури тощо;
реконструкція котелень шляхом встановлення додаткових електричних котлів, твердопаливних котлів, які працюють на паливних пелетах;
встановлення енергоефективних вікон та утеплення зовнішніх стін, фундаментів, підвальних/цокольних поверхів та горищ будівель;
заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі.
Усе це дозволить зменшити споживання енергоносіїв під час осінньо-зимового періоду 2022/23 року приблизно на 20% у порівнянні з попереднім сезоном, - написав Білецький.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com