image

Закарпаття стало повноправним членом Асамблеї європейських регіонів

Виконавча рада Асамблеї європейських регіонів (Assembly of European Regions) одноголосно ухвалила рішення про надання Закарпаттю статусу повноправного члена ради АЄР.

Про це у соцмережах повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

"Нещодавно за підтримки голови Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Hans Peter Doskozil Ганса Петера Доскоціла ми подали заявку на участь у Раді, яку успішно схвалили наші європейські партнери. Дякуємо очільнику Уряду австрійської землі і всім бургенландцям за увагу до Закарпаття.

Під час своїх виступів разом із Гансом Петером Доскоцілом поінформували членів ради АЄР про співпрацю між нашими регіонами, дружні зв’язки та спільно реалізовані проєкти. Наше партнерство розпочалося під час війни і щодня стає міцнішим.

Членство у раді Асамблеї європейських регіонів дозволить широко комунікувати й посилювати співробітництво з регіонами всієї Європи, знаходити точки дотику і співпраці в економічних проєктах та брати участь у всіх фокус-групах. Зокрема, пріоритетними є підтримка нашої країни, відновлювальна енергетика, сталий туризм тощо. Зараз лише чотири області України є повноправними членами ради АЄР.

Для мене представляти Закарпаття на такому високому рівні – велика честь та відповідальність", - написав Микита.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com