image

Залізниці Закарпаття заблоковані вагонами з деревиною

Як повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, понад 130 вагонів з деревиною заблокували залізниці в Закарпатті

Станом на 6-ту годину понеділка (23.05) на прикордонних залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» (Закарпатська область) накопичилося 134 залізничні вагони з деревиною, готової до відправки за кордон.

– Усі ці вагони – з-поза меж Закарпаття, вони оформлені митницями інших областей переважно як дрова, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. –  Власники вантажу – державні лісові господарства, які з усієї України через Закарпаття везуть ліс на експорт. Наче в Європі зараз лютий холод, а не спека! Оскільки за моїм розпорядженням дрова можна вивозити на експорт максимум метр завдовжки й поколоті, за кордон через Закарпаття ніхто їх не випустить.

Г.Москаль направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману урядову телеграму з проханням дати доручення «Укрзалізниці» припинити відправляти на Закарпаття вагони з деревиною, які заблокували роботу залізничних станцій. А обласним держадміністраціям та Державному комітету лісових ресурсів – забезпечити повергнення «дров» туди, звідки вони прибули, - повідомляє сайт Москаля.

Читайте також: Ввечері на Тячівщині попри заборону лісовози з лісом їздять цілими колонами

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com