image

Завтра центр Ужгорода буде без електрики

Закарпаттяобленерго попереджає, що завтра весь робочий час, від 10 до 17 години дня, центральна частина Ужгорода залишиться без електропостачання

Шановні ужгородці та гості міста! ПАТ «Закарпаттяобленерго» висловлює вам свою повагу та просить з розумінням поставитися до тимчасових незручностей через відсутність електропостачання 10 серпня 2016 з 09.00 до 17.00 год. у центрі міста.

Працівники Ужгородського МРЕМ проводитимуть роботи з реконструкції ТП-2 – вони здійснюватимуть заміну зношеного обладнання на нове, сучасне. Такі роботи спрямовані виключно на підвищення надійності електропостачання та підвищення якості обслуговування споживачів!

У зв’язку з проведенням робіт тимчасово (тільки з 09.00 до 17.00 год!) буде припинено постачання електричної енергії у центральній частині міста – вулиці Фединця, Лучкая, Вакарова, Підгірна, Духновича (частково), Другетів (частково), площа Корятовича, провулок Підгірний.

ПАТ «Закарпаттяобленерго» просить мешканців центральної частини міста спланувати роботу та всі домашні справи таким чином, щоб не відчути незручностей.

Уточнену інформацію щодо місця проведення ремонтних робіт та терміну відключення споживачі можуть дізнатися, звернувшись до кол-центру товариства за номером 0-800-50-16-20 (цілодобово й безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів на території області) або на сайті товариства www.energo.uz.ua в розділі планові відключення.

ПАТ «Закарпаттяобленерго» просить вибачення за тимчасові незручності та обіцяє докласти всіх зусиль для швидкого та якісного проведення робіт!

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com