image

Біопарк Синевир відкриють у січні 2022 року

На Закарпатті створюють біопарк "Синевир". Туди завезли перших 30 оленів. Також у біопарк закуплять червонокнижних глухарів — розповів Суспільному власник біопарку Юрій Тюх.

Загальна площа біопарку — близько п'ять гектарів. "Я викупив у людей землю, за свої кошти купив тварин. Тварин буду поетапно закуповувати, оскільки вони не для утримання, а для випуску у природу. Вони адаптуються, з меншого вольєра їх випускатимемо в більший, а з нього — в природу", — додав Юрій Тюх.

За його словами, орієнтовна вартість одного такого оленя на ринку у Європі — 3 500€. Завезли до біопарку молодих оленів з Нової Зеландії, Англії, Австрії та Угорщини. "Вони всі народилися у кінці травня — на початку червня 2022 року. Це такий селекційний відбір. Олені чистої крові, я особисто обирав. Ще 30 оленів закупимо весною, а можливо й швидше, після новорічних свят", — розповів власник біопарку.

У біопарк також закуплять червонокнижних глухарів. "Вольєр на них буду будувати вже весною. Глухарів теж закупимо весною", — розповів Юрій Тюх. Власник біопарку також додав, що створить благодійний фонд "Біопарк Синевир". "Чим більше буде коштів у фонді, тим більше закуплятимуть тварин і випускатимуть у природу", — розповів Юрій Тюх.

Для відвідувачів заклад відкриють у січні. "Відкриємо тоді, коли тварини звикнуть, вони трохи лякливі. Можливо відкриємо у перших числах січня", — розповів Юрій Тюх. Біопарк розміщений в урочищі Рабачинка на території нацпарку "Синевир". Вхід для дорослих коштуватиме 50 гривень, для дітей — 30 гривень.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com