image

Чи варто закарпатцям боятися їхати до Туреччини на відпочинок

Наскільки небезпечно після терактів у Стамбулі їхати на відпочинок до Туреччини

У турецькому Стамбулі стався теракт. Смертники підірвали вибухівку в аеропорту. Загинуло понад 40 людей, серед яких і українка. Теракт стався відразу після того, як Туреччина оголосила про наміри покращити відносини з Ізраїлем та Росією.

Звичайно, що теракт в Стамбулі налякав деяких потенційних туристів, однак експерти стверджують, що зараз у всьому світі нелегкі часи і стамбульський теракт не є якимось виключенням.

«На території України йде справжня війна, але чи могли б ви сказати комусь із потенційних закордонних туристів, що не варто їхати на відпочинок до Закарпаття через війну на Донбасі? Або чи сказали б ви комусь із знайомих, що не варто їхати на відпочинок до Парижу? Звичайно ні. Але ж це в Парижі в середині листопада минулого року в результаті терактів загинуло втричі більше людей, ніж від вибуху в Стамбулі.

Тому боятися їхати на відпочинок до Туреччини не варто. Тим більше, що 90% туристів відпочивають не на півночі Туреччини, а на півдні, головним чином в Анталії. Це спокійний туристичний регіон. Зараз тури в Туреччину доволі дешеві, щоправда, так може тривати не довго, бо керівництво Туреччини та Росії близьке до компромісу, після якого російські туристи можуть повернутися на турецькі курорти», - розповіли виданню Prozak.info у туристичній агенції «Люкс-Тур».

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com