image

Туристи повертаються: Мукачівський замок цього року заробив вже 10 млн. грн

Після карантинних пом'якшень знову почала рости кількість відвідувань Мукачівського замку Паланок туристами

У мерії Мукачева повідомили, що за 9 місяців цього року замок відвідали вже майже 164 тисячі туристів, а замок заробив за цей час понад 10 млн. грн.

Якщо порівняти з 2020 роком, то це значний ріст, бо минулого року через карантинні обмеження замок відвідало лише 105 тисяч туристів, а це менше навіть, ніж в період безконтрольного продажу вхідних квитків.

Варто пригадати, що замок почав приносити непогані гроші після того, як у 2016-му році нарешті тут поставили турнікети “Бізант” з необхідним програмним забезпеченням “Pidkova”. До того, тут  більшість грошей собі в кишені клали контролери і статистика відвідувань була наполовину меншою, ніж зараз.

Так, у 2015 році було зафіксовано, що замок відвідали всього 130 тисяч туристів, а після встановлення турнікетів влада вже наступного року звітувала, що туристів стало понад 200 тисяч.

Щоправда, за останні роки замок явно піднявся. У травні 2017-го року тут  відкрили винний зал.  А в 2018-му році  замок підсвітили.  Зараз на замок очікує певна реконструкція.

В принципі, показовим є останній докарантинний рік - у 2019 році Паланок відвідало 245 тисяч туристів. Саме цієї цифри потрібно досягти і це реально зробити, якщо не буде введено нових карантинних обмежень.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com