image

В Ужгороді урочисто відкрили та освятили сквер Марії Терезії

 

28 червня відбулося урочисте відкриття скверу Марії Терезії навпроти Ужгородського Хрестовоздвиженського кафедрального греко-католицького собору. 

Головна мета цього скверу - створити достатній оглядовий простір для ужгородців та гостей міста, які раніше тіснилися перед самим Собором, створюючи таким чином певні незручності для руху транспорту та пішоходів.

Передувала відкриттю урочиста процесія перенесення чесних мощів священомученика Теодора (Ромжі). Після цього єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан (Шашік) відкрив урочисте богослужіння з нагоди відкриття скверу Марії Терезії. Також єпископ подякував всім, хто сприяв відкриттю та облаштуванню скверу, і висловив надію, що це місце стане одним з улюблених для відпочинку ужгородців та гостей міста. «Цей сквер має свідчити про те, що в Ужгороді живе культурний народ» - додав владика Мілан. Окрім того, він поділився планами щодо подальшого облаштування скверу, зокрема, про висаджування кущів. Наприкінці урочистої події єпископ освятив пам’ятник Марії Терезії та новостворений сквер.

 Читайте також:  Чи має шанс на відновлення одне з найвідоміших місць в Ужгороді

Громадськість Ужгорода закликала знайти компроміс щодо історичного скверу

 

Богдан Михальчук для ProZak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com