image

Відео дня: Справжня еко-ферма на Закарпатті

Закарпатці зняли фільм про еко-ферму «Зелений Гай» Ореста та Йолани Дель Соль із села Нижнє Селище, Хустського району.

Еко-ферма «Зелений гай» не схожа на інші закарпатські ферми. Тут специфіка догляду за худобою полягає в тому, що тваринам забезпечено вільний доступ до відкритого простору в усі пори року. Взимку хлів обігрівається і це забезпечує належний температурний режим для тварин. Раціон худоби ретельно підібраний і складається з чистих та натуральних кормів, свиней підгодовують молоком, - пише Турінформ Закарпаття.

Фільм демонструє приклад того, як маючи бажання відкрити ферму знайти рішення дуже просто. Невелике родинне господарство родини Дель Соль, займається вирощуванням кіз, свиней та виробляє якісні продукти харчування: козячий сир та м’ясні вироби.

Щодня ми замислюємося: що ми їмо? У час, коли всі думають про гроші, заробіток, є ті, хто думає про справжній смак, здорову їжу та майбутнє, зберігаючи традиційні технології, формуючи тим самим культуру споживання натуральних продуктів. Якщо Ви турбуєтеся про своє здоров’я, або якщо Вам набридло хвилюватися  за якість куплених продуктів у супермаркетах, формуйте навколо себе контакти фермерів, яким довіряєте – зазначає господар еко-ферми «Зелений Гай» Орест Дель Соль.

Приєднуйтесь у Фейсбуці до сторінки  еко-ферми “Зелений Гай”

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com