image

Як розвиватиметься туризм Закарпаття у 2016-2020 роках

Під час засідання координаційної ради з туризму та курортів погоджено проект Програми розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки.

Про це повідомляє  Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА. Для більш повного ознайомлення з проектом варто перейти за посиланням на сайті.

Начальник управління Денис Ман на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив, що від закарпатців надходило дуже багато пропозицій щодо розвитку туризму. 

"Як на мене, це один із найобговорюваніших документів, які розроблені управлінням. Стільки пропозицій та зауважень не отримував певно жоден інший документ. Намагалися врахувати всі побажання абсолютно всіх, хто писав, дзвонив, особисто приходив з листами, обговорював, заперечував, критикував....
Під час  ‪#‎Тур‬'Євроцентру до нас надійшло звернення учасників про необхідність повернути у сферу туризму суму, витрачену суб'єктами туризму у вигляді туристичного збору. Писали Програму виходячи із прогнозних показників. План заходів програми на 2016 рік - на етапі узгодження.
Основний акцент в програмі робиться на необхідність розвитку інфраструктури та системного просування туристичного продукту області на зовнішній та внутрішній ринок", - написав Ман. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com