image

Як в Ужгороді святкуватимуть День молоді

Уже традиційно наприкінці червня місто святкує День молоді та День Конституції України. Обговорити майбутню подію у стінах Ужгородського прес-клубу сьогодні зібралися представники громадської організації "Статік" Роман Мартинюк та Михайло Микуланинець, а також начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Ужгородської міської ради Євген Бобров.

IMG_20150616_134100

Як зазначає Є. Бобров, виникла ідея об'єднати два свята і створити велике дійство за для важливої мети: згуртування й творчого показу нашої молоді.

Голова організації Р. Мартинюк ідею святкування пояснює залученням молоді до живого спілкування без участі різних гаджетів, тому гасло свята: "Спілкуємося вживу!".

День молоді триватиме із 26 по 28 червня у Боздоському парку. Захід обіцяє бути насиченим і цікавим, який припаде до душі кожному.

Три дні поспіль, починаючи з 15:00 триватиме святковий концерт за участі молоді й запрошених гостей, а після опівночі стартуватиме дискотека. Приємною новиною є те, що окремо функціонуватиме дитячий майданчик і, звісно, майданчик для всіх гостей. Доповненнями вечорів будуть танцювальні й ді-джей бої, акробатичні виступи, фаєр-шоу тощо.

Організатори також зауважили, що дійство залишиться в пам'яті надовго, адже планується фотозвіт усіх днів свята. Щодо харчування, хто в парку планують розташувати намети з їжею.

Загалом для ужгородців і гостей міста готують ще чимало сюрпризів. Отже, не сидимо вдома наступними вихідними, а всі дружно йдемо до Боздоша аби файно відпочити й зарядитися шквалом позитивних емоцій!

 

Ірина Олаг, студентка відділення журналістики УжНУ

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com