• Девочка-с-собакой-2

  Чому собакам не подобаються обійми

  На думку фахівців, коли собак обхоплюють руками, вони сприймають це як обмеження свободи, пастку і навіть відчувають стрес, пише  New York Post.

 • mid_127658_6056

  Як доглядати за домашніми улюбленцями навесні

  Весна має великий вплив абсолютно на всі живі істоти, а от коли за вікном тепло, то виникає бажання більшого спілкування з представниками протилежної статі. Особливо важко буває домашнім улюбленців, оскільки їх замикають в квартирах. Тут вже нікому не позаздриш, оскільки поведінка улюбленця змінюється далеко не в кращу сторону.

 • 1615bf

  Цікаві факти із життя котів

  Ці милі і загадкові тварини вже давно заслужили у людей повагу і любов. Кішки супроводжують людину на землі напевно від самого початку історії людської цивілізації. Пропонуємо вам підбірку цікавих фактів та корисних порад.

 • 3219565400000578-3487993-image-a-136_1457714744823

  Чому ужгородці не реагували на собачу голову в пакеті

  В Ужгороді, коли вбивця собаки ходив із відрізаною собачою головою в прозорому пакеті, майже не реагували на це. Лише двоє молодих людей обурилися і почали переслідувати вбивцю. А як реагують на знущання над собакою лондонці...

Де можна лікувати тварин в Ужгороді (ІНТЕРАКТИВНА МАПА)

Де можна лікувати тварин в Ужгороді (ІНТЕРАКТИВНА МАПА)

Коли домашні улюбленці потребують негайної допомоги лікаря, немає часу на пошук закладів для лікування. Тому важливо попередбьо бути обізнаним про їхнє місцезнаходження. На інтерактивну мапу ми нанесли клініки, центри, аптеки, у яких можуть надати вам поради з лікування чи полікувати вашого чотирилапого друга. 
Візьміть у хату 4лапи: 9 життів ужгородського кота...

Візьміть у хату 4лапи: 9 життів ужгородського кота...

Кажуть, що у кішки є 9 життів. Ця теорія, бере свій початок у Давньому Єгипті. Вважається, що саме єгипетський бог Ра подарував кішкам 9 життів за те, що вони дуже добре охороняли фараонів. Сам же Ра при спуску на землю так само приймав образ кота. Подивіться у очі своїй кішці... Може, матимете щастя і побачите там іскру минулих життів свого улюбленця. Хто знає чия рука чухала за вухами цю істоту в минулих життях. Рамзес? Клеопатра?
Догляд за домашніми тваринами взимку

Догляд за домашніми тваринами взимку

Ми добре знаємо, що в холодну пору нам необхідний особливий догляд за шкірою, волоссям, купуємо спеціальні косметичні засоби, термоодяг, розробляємо зимове меню. Так само і тварини потребують особливого зимового догляду, тоді вони сяятимуть від краси та міцного здоров’я.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com